Mladší žáci

Informace, rozlosování, tabulka

mladší žáci v ročníku 2021/2022 hrAJí krajskou soutěž zlíNSKÉHO KRAJE, SKUPINu b a okresní přebor OFS KROMĚŘÍŽ. 

Krajská soutěž

Rozlosování – podzim 2021

Kolo       den      datum            soupeř        místo     začátky        odjezd

  1.         29.  8.           D. Němčí          D       9. 30  11. 15       /
  2.           4.  9.              Zlechov           V       9. 30  11. 15    8. 00
  3.        12.  9.               Hluk                D       9. 30  11. 15      /
  4.        19.  9.            Mařatice           D       9. 30  11. 15      /
  5.        26.  9.             Šumice             V       9. 30  11. 15    7.  30
  6.          3. 10.          Luhačovice        D       9. 30  11. 15      /
  7.        10. 10.             Strání             V       9. 30  11. 15    7. 15
  8.        17. 10.           D. Němčí          V       9. 30  11. 15    7. 30
  9.           24. 10.            Zlechov            D       9. 30  11. 15       /
  10.           30. 10.              Hluk                V       9. 30  11. 15   7. 45

Okresní přebor

Rozlosování – podzim 2021

Kolo       den      datum          soupeř          místo      začátek     odjezd

  1.           ne.       29.  8.           volný termín

  2.           ne.         5.  9.         Koryčany           D            10. 00          /

  3.           ne.       12.  9.        Bezměrov          V             10. 00          /    

  4.           so.       18.  9.        Prusinovice        V             16. 00          /

  5.           so.       25.  9.          Skaštice             D            10. 00          /             

 11.     úterý       28.  9.           Rymice              D            10. 00          / 

  6.            so         2.10.          Záhlinice            V             10.00          /

  7.           so.         9. 10.        Kroměříž C         D             10. 00         /     

  8.           ne.       17. 10.          Hulín                 V             11. 30         /

  9.           so.       23. 10.         Zborovice          D             10. 00         / 

 10.          ne.      31. 10.          Chvalčov           V             10. 00         / 

 ——————————————————————————————

 

 Všechny domácí zápasy budou sehrány na hřišti v Počenicích !

 

Výsledky a komentáře

 

Krajská soutěž

 

 

Okresní přebor

 

Soupiska

Hráči:

Václav Havelka, Štěpán Řezáč, Jakub Foltýn, Marek Navrátil, Ondřej Tesař, Jakub Navrátil, Tomáš Řezáč, Radek Obdržálek, Patrik Dopita, Šimon Hanák, Tobiáš Janík, Martin Křůmal, Lumír Nectoux, Filip Prokop, Lukáš Trnka, Miroslav Uličník, Martin Vašina

Trenéři:

Miloslav Tesař (739 005 905), Libor Dopita

Fotogalerie