Mladší žáci

Informace, rozlosování, tabulka

mladší žáci v ročníku 2020/2021 hrAJí krajskou soutěž zlíNSKÉHO KRAJE, SKUPINu b a okresní přebor OFS KROMĚŘÍŽ, skupinu b. 

Krajská soutěž, skupina B

KoloDenDatumSoupeřMístoZačátekOdjezdHřiště
StaršíMladší
1.Neděle06.09.2020Dolní NěmčíV9:3011:157:45 
2.Neděle13.09.2020BezměrovD9:3011:15 UT Morkovice
3.Neděle20.09.2020StráníV9:3011:157:30 
4.Neděle27.09.2020ŠumiceD9:3011:15 UT Morkovice
5.Sobota03.10.2020ChropyněV9:3011:158:15 
6.Neděle11.10.2020MařaticeD9:3011:15 UT Morkovice
7.Sobota17.10.2020HlukV9:3011:157:45 
8.Neděle25.10.2020Slovácko dívkyD9:3011:15 UT Morkovice
9.Sobota01.11.2020ZlechovV9:3011:158:00 

Okresní přebor, skupina B

KoloDenDatumSoupeřMístoZačátekOdjezdHřiště
2.Pondělí31.08.2020BezměrovV17:00  
3.Sobota05.09.2020Zdounky/ZboroviceD13:00 Počenice
4.Sobota12.09.2020KoryčanyD13:00 Počenice
5.Neděle20.09.2020TěšnoviceV13:00  
6.Sobota26.09.2020SkašticeD13:00 Počenice
7.Sobota03.10.2020ZlobiceV12:30  
8.Sobota10.10.2020KvasiceV12:00  
9.Neděle18.10.2020BezměrovD10:00 UT Morkovice
10.Neděle25.10.2020Zdounky/ZboroviceV10:00  Zdounky
1.Středa28.10.2020KvasiceD10:00 UT Morkovice
11.Neděle01.11.2020KoryčanyV10:00  

Výsledky a komentáře

 

Krajská soutěž, 1.kolo, neděle 6.9.2020

Dolní Němčí – Morkovice 1-2

Branky: Geprt Daniel, Navrátil Marek 1

Sestava: Křůmal Martin – Suchánek David, Šesták Radim, Morong Jakub, Coufalík Tadeáš, Geprt Daniel, Krejčiřík Lukáš, Kouřil Filip, Foltýn Jakub,
Navrátil Jakub, Navrátil Marek

 

 

Okresní přebor, 2.kolo, sobota 5.9.2020

Morkovice B – Zdounky/Zborovice 2-1

Branky: Kouřil Filip 1, Navrátil Marek 1

Sestava: Křůmal Martin – Uličník Miroslav, Havelka Václav, Foltýn Jakub, Obdržálek Radek, Šesták Radim, Kouřil Filip, Navrátil Marek, Řezáč
Tomáš, Navrátil Jakub, Havelka Matěj

 

Okresní přebor, 1.kolo, pondělí 1.9.2020

Bezměrov B – Morkovice B 0-2

Branky: Havelka Matěj 1, Řezáč Štěpán 1

Sestava: Křůmal Martin – Coufalík Tadeáš, Havelka Václav, Suchánek David, Obdržálek Radek, Řezáč Štěpán, Navrátil Marek, Tesař Ondřej, Řezáč Tomáš, Foltýn Jakub, Navrátil Jakub, Havelka Matěj

Soupiska

Hráči:

Jakub Morong (2008), Radim Šesták (2008), Lukáš Krejčiřík (2008), Tadeáš Coufalík (2008), Daniel Geprt (2008), David Suchánek (2008), Filip Kouřil (2008), Václav Havelka (2009), Štěpán Řezáč (2009), Jakub Foltýn (2009), Marek Navrátil (2009), Ondřej Tesař (2009), Jakub Navrátil (2009), Tomáš Řezáč (2009), Radek Obdržálek (2009), Marek Marčík (2009)

Trenéři:

Miloslav Tesař (tel.:739 005 905), František Morong

Fotogalerie