Dorost

Informace, rozlosování, tabulka

DoROST JE V SOUTĚŽNÍM Ročníku 2020/2021 NASAZEN DO krajskÉ soutěžE zlínského kraje, skupinY B.

Branky: Rakáš Petr, Syručka Milan, vlastní

Během prvního poločasu jsme si po dobrém výkonu zajistili dvoubrankové vedení. Klíčový okamžik nastal v závěru první půle, kdy hosté neproměnili penaltu. Po změně stran nám postupně docházely síly. Po střídání Tomáše Lechnera pro zranění přestala fungovat souhra v záloze, proto jsme se zmohli jen na ubránění výsledku.

Staré Město – Morkovice 11:5 (5:0)

Branky: Lechner Lukáš 2, Syručka Milan 2, Ospalík Patrik 1

V první půli mohl být výsledek ještě výraznější, naštěstí domácí neproměnili všechny vyložené šance. Druhý poločas už Staré Město nehrálo tak důsledně, což nám pomohlo se také gólově prosadit. Dílem to bylo i změnou našeho rozestavení, kdy se Tomáš Lechner posunul ze stopera na střed zálohy a bylo to hodně znát.

Morkovice – Napajedla 1:2 (0:2)

Branka: Ospalík Patrik

Hosté si přijeli pro jednoznačné vítězství, ale nakonec se museli až do konce zápasu obávat o výsledek.

Morkovice – Dolní Němčí 2:3 (1:2)

Branky: Syručka Milan, Šustr Zdeněk

V prvním mistrovském utkání jsme prohrávali už 1:3. Po proměněné penaltě jsme se vrátili do zápasu, ale ani drtivý tlak v závěru utkání vyrovnání nepřinesl, přestože vyložených šancí jsme měli mnoho.