Dorost

Informace, rozlosování, tabulkY 2023/24

  DoROST MÁ V SOUTĚŽNÍM Ročníku 2023/24 DVĚ MUŽSTVA. 

A MUŽSTO JE  NASAZENO DO krajskÉ soutěžE zlínského kraje, skupinY a

B MUŽSTVO HRAJE OKRESNÍ PŘEBOR.

Krajská soutěž

Rozpis jarní části sezóny 2023/24

KoloDenDatumSoupeřMístoZačátekOdjezdPoznámka
12.SO6.4.Hrachovec – PodlesíV12:309:30hř.Hrachovec
13.SO13.4.Bystřice-Slavkov pod
Hostýnem
D10:00 
14.SO20.4.ŠtípaV13:0011:00 
15.NE28.4.KelčV10:007:30 
16.SO4.5.PřílukyD10:00 
17.SO11.5.HulínV13:3011:45 
18.SO18.5.Velké Karlovice-Nový
Hrozenkov
D10:00 
19.SO25.5.MladcováV14:3012:30 
20.SO1.6.BezměrovD10:00 
21.NE9.6.FryštákV10:008:00 
22.SO15.6.Lidečko-Horní LidečD10:00 

 

Tabulka po podzimní části sezóny 2023/24

POŘADÍMUŽSTVOZVRPSKÓREBODY
1Lidečko-Horní
Lideč
1182135926
2Morkovice11740341025
3Bystřice
pod Hostýnem-Slavkov pod Hostýnem
1071241922
4Hrachovec-Podlesí10703551821
5Fryšták11623311120
6Štípa11524232417
7Příluky11425323014
8Velké
Karlovice-Nový Hrozenkov
11416232313
9Bezměrov11416273813
10Kelč1121820327
11Hulín1120921546
12Mladcová11101010943
 
 

Okresní přebor

Rozpis jarní části sezóny 2023/24

KoloDenDatumSoupeřMístoZačátekOdjezdPoznámka
10.  Bystřice pod Hostýnem B   volno   
11.NE14.4.Zdounky/ZboroviceV12:30hř.Zdounky
12.NE21.4.Všechovice BD13:00hř.Počenice
13.SO27.4.Rymice/KostelecV10:00hř.Rymice
14.NE5.5.SkašticeD13:30hř.Počenice
15.NE12.5.KoryčanyV13.30 
16.NE19.5.Chvalčov/PrusinoviceD13:30hř.Počenice
17.NE26.5.ŽeranoviceV14:00 
18.NE2.6.TěšnoviceD13:30hř.Počenice

 

Tabulka po podzimní části sezóny 2023/24

POŘADÍMUŽSTVOZVRPSKÓREBODYVPPP
1Morkovice B88005142310
2Žeranovice86025681800
3Zdounky/Zborovice860239161710
4Rymice/Kostelec u Holešova740333131402
5Chvalčov/Prusinovice850333231410
6Všechovice B7106928502
7Těšnovice71061031300
8Koryčany6105856300
9Skaštice7106464210

Výsledky a komentáře

Soupiska

Hráči:

Marek Morong, Matěj Novák, Petr Rakáš, Hesham Ghothim, Michal Janík, Štěpán Mikala, Petr Plesner, Zdeněk Přikryl, Dominik Rakáš, Břetislav Slavík, David Zdražil, David Žourek, Jan Brázdil, Petr Foltýn, Adam Hejkrlík, Patrik Juřík, Hynek Kvinta, David Němec, Samuel Ondřej Pavelka, Daniel Rakáš, Adam Řezáč, Tomáš Slezák, Alois Štěpán, Daniel Geprt, Lukáš Krejčiřík, Jakub Morong, Radim Šesták, David Suchánek

 

Trenéři:

Zdeněk Přikryl, Zbyněk Kvinta, Vlastislav Marčík, Zdeněk Juřík 

Fotogalerie